Odkryj swój interpersonalny potencjał

Stań się charyzmatycznym człowiekiem, który przyciąga innych ludzi jak magnes, budując dokładnie takie relacje o jakich zawsze marzył. Rozwiń najważniejsze zdolności społeczne za pomocą prywatnych sesji mentoringowych i przyspiesz swój rozwój, osiągając pełen potencjał.

Ludzie to gatunek hipersocjalny.

Potrzebujemy innych niczym nasze płuca potrzebują tlenu. Bycie dostrzeżonym, szanowanym i akceptowanym przez bliskie nam osoby jest kluczowe, aby osiągnąć pełnię szczęścia i poczucie spełnienia.

Niestety, nie jest to takie proste zadanie – szczególnie w dzisiejszych czasach. Z jednej strony, część osób ma po prostu inne talenty niż te interpersonalne, czy to przez swój introwertyzm czy niższą empatię lub nie nabrało niezbędnych doświadczeń, zbierając tego żniwo już w dorosłym życiu.

Z drugiej strony, nie pomaga tutaj również technologia. Konkurujemy z algorytmami sztucznej inteligencji o uwagę innych, mamy coraz mniej grup znajomych, zaś większość związków zawierana jest przez aplikacje randkowe. Te trudności zwiększają szansę na poczucie samotności, niepewności i bezcelowości.

Jak być atrakcyjnym? Jak być usłyszanym? Jak być szanowanym? Jak zachować się, kiedy ktoś Ci się podoba? Jak być pewniejszym siebie i bez strachu realizować swoje marzenia? To zaledwie kilka z setek pytań, na które musimy znaleźć odpowiedź, jednak przez zmiany kulturowe, nie mamy do kogo się zwrócić i jesteśmy zdani wyłącznie na siebie.

Brakuje nam wartościowej wiedzy, wsparcia i drogowskazów, które pozwolą stać się atrakcyjnym i pewniejszym siebie.

Osiągnięcie spełnienia na obszarze interpersonalnym, budowanie wartościowych kręgów znajomych czy nawet odnalezienie romantycznej relacji jest często niczym walka z wiatrakami.

Brakuje nam interpersonalnego mentora, który wskaże nam drogę.

Kto może skorzystać z mojego doświadczenia?

Aby pomóc ludziom rozwiązać ich problemy, zamierzam wykorzystać te same cuda technologii, które zaburzyły równowagę i “powrócić do korzeni” – czasów gdy to nasze otoczenie, świadomie pomagało nam stać się lepszym.

Chcę pomóc ludziom, którzy nie mają naturalnych predyspozycji do bycia barwnym i atrakcyjnym człowiekiem lub rozwijają się od jakiegoś czasu, ale posiadają braki, które trudno jest im uzupełnić na własną rękę.

Chcę stać się interpersonalnym mentorem, który pomoże przejść ludziom przez trudy tej drogi, by mogli oni znaleźć takie relacje jakie tylko chcą.

Dlaczego uważam, że warto mi zaufać?

Sam pamiętam, jak w wieku 19 lat, po raz pierwszy wpisałem w wyszukiwarkę frazę “Jak być atrakcyjnym mężczyzną?” i rozpoczęła się moja przygoda z interpersonalnym rozwojem.

Dziś z kolei, po ponad dekadzie trudów, doświadczeń i cennych lekcji, mogę obiektywnie stwierdzić jak bardzo złożony był to proces i jak musiałem poświęcić mu ogrom swojej uwagi, by dziś z pełnym przekonaniem powiedzieć, że jestem w miejscu w którym chciałem być.

Nie chcę, aby mniej doświadczeni czy wywodzący się z wybrakowanych o te umiejętności środowisk ludzie, którzy nie mieli takiego dobrego startu jak ja, musieli przechodzić przez tą ścieżkę sami.

Interpersonalny mentoring

Przez ostatnie pół roku przygotowywałem swój autorski program mentoringowy, gdzie osoby chcące coś zmienić w swoim życiu, będą mogły pracować ze mną 1-na-1 i przyspieszyć swój rozwój na płaszczyźnie interpersonalnej, odkrywając swój pełny potencjał!

Jak przebiega mentoring?

Założeniem programu jest seria regularnych konsultacji online w trakcie których ustalimy Twoją wymarzoną przyszłość, omówimy Twoje braki interpersonalne oraz obszary gdzie chciałbyś się rozwinąć, a następnie wspólnie stworzymy indywidualnie dobrany pod Twoje potrzeby plan działania, który będę osobiście nadzorował.

Dostaniesz ode mnie nie tylko praktyczne wskazówki, ale otrzymasz również “infrastrukturę” (np. dzienniki rozwojowe), która pozwoli Ci przejść cały ten proces lepiej, zaś ja będę miał lepszy wgląd w Twoją przemianę, bym mógł szybciej i sprawniej reagować.

Dzięki mojemu systemowi, wsparciu i co najważniejsze – swojemu działaniu, poprawisz takie aspekty jak charyzma, atrakcyjność, pewność siebie, umiejętność negocjacji czy zdolność do odnalezienia się w KAŻDEJ interakcji.

UWAGA! Ponieważ jest to mój pierwszy taki program, chciałbym dać na niego ogromną zniżkę, bym nabrał cennego doświadczenia, usłyszał potrzebny feedback i z każdą kolejną edycją robił to lepiej. Daje to szansę stania się moim podopiecznym w najniższej cenie, która nigdy się już nie powtórzy, a w przypadku chęci przedłużenia współpracy – będziesz mieć pewność, że Twoje miejsce nie zostanie zajęte przez kogoś innego.

Zarezerwuj swoje miejsce

Jeśli mój program brzmi jak coś, co może Ci pomóc – wpisz poniżej swoje dane. Choć oficjalne informacje, pójdą na moje social media i listę mailingową, to osoby które zapiszą się poniżej, jako pierwsze otrzymają specjalną ofertę i będą miały pierwszeństwo w zajęciu miejsc, których liczba jest mocno ograniczona:

Zostaw swój numer telefonu, jeśli chcesz, żebym skontaktował się z Tobą w pierwszej kolejności.